Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: none
ka: არცერთი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: author
ka: ავტორი
