Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: toggle
kn: ಹೊರಳಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Editable
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸ ಬಹುದ
