Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: all
my: အားလုံး

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: author
my: စာရေးသူ
