Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: all
sv: alla

en: none
sv: ingen

en: Visible
sv: Synlig

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: author
sv: författare

en: Select
sv: Välj

en: Editable
sv: Redigerbar

en: visible
sv: synlig
