Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: none
ast: nengún

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
