Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: all
da: alle

en: none
da: ingen

en: Visible
da: Synlig

en: Content type
da: Indholdstype

en: Field name
da: Feltnavn

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: author
da: forfatter

en: Select
da: Vælg

en: Editable
da: Redigérbar

en: visible
da: synlig
