Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: all
de: alle

en: none
de: keine

en: Visible
de: Sichtbar

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Field name
de: Feldname

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: author
de: Autor

en: toggle
de: An-/Ausschalten

en: Select
de: Auswählen

en: Editable
de: Bearbeitbar

en: visible
de: sichtbar
