Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: all
et: kõik

en: none
et: puudub

en: Visible
et: Nähtav

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Workflow
et: Töövoog

en: author
et: autor

en: Select
et: Vali

en: visible
et: nähtav
