Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: all
eu: denak

en: none
eu: bat ere ez

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Field name
eu: Eremu izena

en: author
eu: egilea

en: Select
eu: Aukeratu
