Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: all
he: הכל

en: none
he: ללא

en: Visible
he: נראה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: author
he: מחבר/ת

en: Select
he: בחר
