Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: none
hr: ništa

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Workflow
hr: Tijek
