Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: all
id: semua

en: none
id: tidak ada

en: Visible
id: Terlihat

en: Content type
id: Jenis konten

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Workflow
id: Alur kerja

en: author
id: penulis

en: Select
id: Pilih

en: Editable
id: Dapat disunting
