Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: all
nl: alle

en: none
nl: geen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Field name
nl: Veldnaam

en: author
nl: auteur

en: Select
nl: Selecteren

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: visible
nl: zichtbaar
