Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: all
oc: tot

en: none
oc: pas cap

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: author
oc: autor

en: Select
oc: Seleccionar
