Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: all
pl: wszystkie

en: none
pl: brak

en: Visible
pl: Widoczny

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: author
pl: autor

en: Select
pl: Wybierz

en: visible
pl: widoczny
