Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: none
fa: هیچ

en: Visible
fa: نمایان

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Field name
fa: نام میدان

en: Workflow
fa: جریان کار

en: author
fa: نویسنده

en: Select
fa: انتخاب
