Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: none
sl: nič

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Field name
sl: Ime polja

en: Workflow
sl: Potek dela
