Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: all
th: ทั้งหมด

en: none
th: ไม่มี

en: Visible
th: มองเห็น

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: author
th: ผู้เขียน

en: Select
th: เลือก
