Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: all
tr: hepsi

en: none
tr: hiçbiri

en: Visible
tr: Görünür

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Field name
tr: Alan adı

en: Workflow
tr: İş akışı

en: author
tr: yazar

en: Select
tr: Seç

en: visible
tr: görünür
