Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: all
vi: tất cả

en: none
vi: không có

en: Visible
vi: Hiện

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Field name
vi: Tên trường

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: author
vi: tác giả

en: Select
vi: Chọn

en: Editable
vi: Có thể sửa

en: visible
vi: hiện
