Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: all
ar: الكل

en: none
ar: لا شيء

en: Visible
ar: مرئي

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: author
ar: مؤلف

en: visible
ar: ظاهر
