Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: none
az: yoxdur

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Field name
az: Sahə adı

en: Workflow
az: İş axını

en: author
az: müəllif

en: Select
az: Seçin
