Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: all
be: усе(ё)

en: none
be: няма

en: Visible
be: Бачна

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Field name
be: Назва поля

en: Workflow
be: Плын працы

en: Select
be: Выбраць
