Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: none
bg: не

en: Visible
bg: Видим

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Select
bg: Избери
