Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: all
cs: vše

en: none
cs: žádné

en: Visible
cs: Viditelné

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Field name
cs: Název pole

en: Workflow
cs: Postup práce

en: author
cs: autor

en: Select
cs: Vybrat

en: Editable
cs: Editovatelné
