Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: all
fi: kaikki

en: none
fi: ei yhtään

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: author
fi: kirjoittaja

en: Select
fi: Valitse

en: Editable
fi: Mahdollista muokattavuus
