Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: none
hy: ոչ մի

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: author
hy: հեղինակ
