Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: all
it: tutto

en: none
it: nessuno

en: Visible
it: Visibile

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Field name
it: Nome del campo

en: author
it: autore

en: Select
it: Scegliere

en: Editable
it: Modificabile

en: visible
it: visibile
