Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: all
ja: すべて

en: none
ja: なし

en: Visible
ja: 表示

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: author
ja: 投稿者

en: Select
ja: 選択

en: Editable
ja: 編集可能
