Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: none
ku: هیچ

en: Visible
ku: بینراو

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
