Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: all
lt: visi

en: none
lt: joks

en: Visible
lt: Matomas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: author
lt: autorius

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Editable
lt: Redaguojamas
