Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: all
ro: toate

en: none
ro: nimic

en: Visible
ro: Vizibil

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: author
ro: autor

en: Select
ro: Alege

en: visible
ro: vizibil
