Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: all
ru: все

en: none
ru: нет

en: Visible
ru: Видимый

en: Content type
ru: Тип материала

en: Field name
ru: Имя поля

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: author
ru: автор

en: toggle
ru: переключить

en: Select
ru: Выбрать

en: Editable
ru: Редактируемый

en: visible
ru: видимый
