Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: all
sk: všetko

en: none
sk: žiadne

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: author
sk: autor

en: toggle
sk: prepnúť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Editable
sk: Editovateľný

en: visible
sk: zobrazené
