Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Select
bo: གདམ་གསེས
