Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: all
hu: mind

en: none
hu: nincs

en: Visible
hu: Látható

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Field name
hu: Mező neve

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: author
hu: szerző

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Editable
hu: Szerkeszthető

en: visible
hu: látható
