Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: all
is: allt

en: none
is: engin

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: author
is: höfundur
