Workflow Fields (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: all
ta: அனைத்து

en: none
ta: இல்லை

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
