Workflow Fields (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: all
te: అన్నీ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
