Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: all
uk: все

en: none
uk: немає

en: Visible
uk: Видиме

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Field name
uk: Назва поля

en: Workflow
uk: Документообіг

en: author
uk: автор

en: toggle
uk: перемикнути

en: Select
uk: Вибір

en: Editable
uk: Можна редагувати

en: visible
uk: видимий

en: user:
uk: користувач:

en: editable
uk: редагований

en: role:
uk: роль:

en: Select:
uk: Вибір:
