TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Not found
ar: غير موجود

en: State
ar: الحالة

en: Workflow
ar: سيرة العمل
