TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
