TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Not found
bg: Не е намерено

en: State
bg: Статус

en: Workflow
bg: Информационен поток
