TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
