TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Workflow
bo: ལས་རིམ
