TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Not found
ca: No trobat

en: State
ca: Estat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Service
ca: Servei

en: Translator
ca: Traductor
