TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: State
cs: Stav

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Service
cs: Služba
