TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Not found
da: Ikke fundet

en: State
da: Status

en: Workflow
da: Arbejdsgang
