TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: State
el: Κατάσταση

en: Workflow
el: Ροή εργασίας
