TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Not found
et: Ei leitud

en: State
et: Olek

en: Workflow
et: Töövoog

en: Service
et: Teenus

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
